Kód: LK25827 LK25828 LK25826 LK25829TEST LK25830 Zvoľte variant | Značka: Look

LOOK 795 Blade 2 RS Pro Team Black Satin / Black Glossy ULT Di2 Corima Ws Evo

Neohodnotené
€8 490
V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. Zvoľte variant
Variant:
Lehký, aerodynamický a tuhý model 795 BLADE RS dokonale spojuje technologii s odbornými znalostmi a přináší vám jedinečný pocit z jízdy, jaký dokáže jen čistě závodní stroj.
Kategória: Aero
Farba: Čierna
Materiál: karbon
Počet rýchlostí: 2x12
Rok: 2024
Farba: Čierna
Riadidlá: LOOK COMBO AERO CARBON (XXS:38, XS/S:40, M/L:42, XL:44)
Predstavec: LOOK Combo Aero Carbon. Úhel -7°. Hmotnost: 140 g. Plně integrovaný. (Délka: XXS: 80 mm, XS: 90 mm, S: 100 mm, M/L:
Sedlo: LOOK SHORT FIT DYNAMIC open fit
Sedlovka: Sedlovka: LOOK AEROPOST 4 CARBON, Délka 350 mm, 13,5 mm offset, tvar D. Hmotnost: 160gr.
Plášte: CONTINENTAL GP 5000 TR 700x25
Náboje: Přední: X12 x 100mm, P 1.5 Conical. Hlava osy: 6mm imbus; Zadní: X12 x 142mm P 1.5 Conical. Hlava osy: 6mm imbus
Kolesá: CORIMA 47mm WS EVO TUBELESS
Brzdy: SHIMANO ULTEGRA BR 8170
Stredové zloženie: T47
Kľuky: SHIMANO ULTEGRA R8100 52 x 36 (XXS: 165 mm, XS/S: 170 mm, M/L 172,5 mm, XL: 175 mm)
Reťaz: SHIMANO M8100 12 SPEED
Kazeta: SHIMANO ULTEGRA R8100 11x34
Radenie: SHIMANO ULTEGRA DI2 R8170
Prehadzovačka: SHIMANO ULTEGRA DI2 R8150
Rám: LOOK 795 BLADE RS disc Pro team black mat/ glossy

Kdyby mělo být jen jedno kolo, bylo by to toto. Dokonalý závodní stroj, nejrychlejší kolo, který kdy vyšel z našich dílen. Model 795 BLADE RS byl zkonstruován pro vítězství a na své poslání odpověděl hned při prvních výjezdech na UCI World Tour v rukou jezdců a jezdkyň týmu COFIDIS. Jeho neuvěřitelný výkonnostní rodokmen je výsledkem pečlivého vývoje, který probíhal ruku v ruce s našimi profesionálními jezdci, s cílem najít dokonalé karbonové uspořádání a geometrii, které umožní projet cílem jako první bez ohledu na profil závodu nebo místo. Lehký, aerodynamický a tuhý model 795 BLADE RS dokonale spojuje technologii s odbornými znalostmi a přináší vám jedinečný pocit z jízdy, jaký dokáže jen čistě závodní stroj.

PROČ SI HO ZAMILUJETE?

Nekompromisní závodní DNA: tuhý, lehký a aerodynamický model 795 BLADE RS je navržen pro nejvyšší úroveň výkonu.

Působivý výkon a všestrannost pro úspěch na jakékoli trati: rovinaté, kopcovité i horské.

Pouhých 7 kg u kompletně sestaveného kola, což ho řadí mezi nejlehčí ve své kategorii, aby jednou provždy předčil konkurenci.

Aerodynamicky optimalizovaný rám a komponenty díky důkladnému testování v aerodynamickém tunelu, což umožňuje velmi, velmi rychlou jízdu.

Plně integrovaný karbonový kokpit s optimalizovanou aerodynamikou a dokonalou ergonomií pro přesné ovládání.

Elegantní, ostré linie, které podtrhují závodně orientovaný design a geometrii.

STAVĚNO PRO VÍTĚZSTVÍ.

Geometrie modelu 795 BLADE RS je přizpůsobena závodům a optimalizuje pozici jezdce pro aerodynamiku a maximální přenos výkonu. Kolo je výjimečně stabilní ve vysokých rychlostech a nabízí bezchybné ovládání. Ačkoli je neokázale agresivní, nabízí možnosti nastavení uzpůsobené potřebám různých typů cyklistů. Ergonomie rámu a komponentů, které se vyznačují plnou integrací, umožňuje vyladit jízdní pozici, zatímco chytrá kombinace řídítek a představce umožňuje mimořádně snadnou změnu délky představce nebo šířky řídítek. Klíčová výhoda, která umožňuje maximálně využít působivých dynamických vlastností kola 795 BLADE RS.

UHLÍKOVÉ JÁDRO

Karbonový rám LOOK Cycle. Slova, která okamžitě vyvolají představu mistrovského díla precizního inženýrství... a přesto jde model 795 BLADE RS ještě o krok dál a nabízí absolutní dokonalost. Rám je vyroben ze speciální směsi karbonových vláken s převahou vláken Ultra High Modulus pro jedinečný poměr hmotnosti a tuhosti, zatímco každý tvar, tloušťka stěny a spoj je tvarován tak, aby zlepšil dynamické vlastnosti a životnost kola. Jedná se o ručně vyráběný, sofistikovaný proces, jehož výsledkem je nejrychlejší závodní kolo, jaké kdy společnost LOOK Cycle vyrobila.

OSVĚDČENÉ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Prověřeno na nejvyšší úrovni: kolo 795 BLADE RS bylo navrženo pro jezdce týmu Cofidis a již zvítězilo na závodech UCI World Tour.

ULTRA VYSOKÝ MODUL KARBONOVÝCH VLÁKEN

Karbonový rám s pečlivým vrstvením s použitím vláken Ultra High Modulus pro vynikající dynamické vlastnosti: optimalizovaná odezva, účinnost a pohodlí.

AERODYNAMIKA

Aerodynamicky účinný v celém rozsahu, aby splňoval požadavky závodů na vysoké úrovni a zajistil perfektní ovladatelnost ve větrných podmínkách.

LEHKÝ

Výjimečně nízká hmotnost: pouhých 7 kg u plně sestaveného kola připraveného na závod.

Váha: Jen rám (vel. S): 890g | Rám+vidlice (vel. S): 1315g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LOOK

 

Ikonický francúzsky výrobca bicyklov, karbónových rámov a nášľapných pedálov sa svojimi patentami radí medzi najvýraznejších inovátorov sveta cyklistiky. Do dejín sa nezmazateľne zapísal v 80. rokoch, keď vyvinul dva produkty, ktoré zásadne zmenili súčasný pohľad na tento úžasný šport – prvý automatický nášľapný pedál a prvý použiteľný karbónový rám.