Kód: 81198501 81198502 81198503 Zvoľte variant | Značka: HJC

Helma HJC Valeco 2.0 Matt Ash Brown

Neohodnotené
€139
V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. Zvoľte variant
Variant:
Nový model HJC Valeco 2.0 oproti předchozí verzi dostal několik vylepšení. Nižší váha, aerodynamický tvar a upínací systém Selfit dělá tento model ještě více zaměřený pro rychlou jízdu, pohodlí a vysokou ochranu.
Kategória: Prilby cestné
Kolekcia: 2024
Variant: UNISEX
Hmotnosť g: 225

Nenechte si ujít vzrušující jízdu s přilbou VALECO 2.0 od HJC! S dokonale kombinovaným designem a funkcionalitou je tato přilba skvělým příkladem inovací, které společnost HJC přináší do světa cyklistických helem.
Jeho jedinečný design skořepiny s kontrastními tvary nejen že přitahuje pozornost, ale také přináší do vaší jízdy svěží a inovativní styl. Aerodynamický design přilby nabízí maximální výkon, zatímco využití pokročilých technologií, jako jsou COOLPATH a SELFIT, zajišťuje optimální pohodlí během jízdy.
VLASTNOSTI HELMY:


SELFIT – automatický samonastavovací systém, který představuje revoluční technologii v oblasti montáže cyklistických helem. Jakmile je helma nastavena na vaši hlavu, nevyžaduje další nastavení, a to ani v případě, že se vaše hlava během jízdy pohybuje. Systém SELFIT automaticky nastaví mezeru a zajistí konzistentní přizpůsobení a pohodlí pro vaši hlavu. Pět poloh snap fittingu zajišťuje konzistentní přizpůsobení a pohodlí pro všechny různé typy tvarů a velikostí hlavy.
COOLPATH – nová technologie nahrazující vnitřní polstrování, která umožňuje proudění chladného vzduchu kolem hlavy a zvyšuje pohodlí během jízdy. Proudění chladného vzduchu a lehkost helmy zlepšují přizpůsobení a poskytují vynikající zážitek z jízdy. Určité množství vzduchu prochází předním nasávacím otvorem, poté cirkuluje uvnitř helmy a nakonec vychází výfukovým otvorem. Vnitřní proudění vzduchu se tak zvýší, aby ochladilo hlavu a odvedlo teplo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

 HJC LOGO sk

 

HJC Sport je výrobca špičkových cyklistických prilieb, ktorých hlavnými vlastnosťami sú nízka hmotnosť, kompaktnosť, aerodynamika a veľký dôraz na odvetrávanie. Vývoju a výrobe prilieb sa venuje juhokórejská firma HJC už viac ako 50 rokov. Ich prilby oceňujú profesionáli aj laici po celom svete pre ich pokročilú konštrukciu kombinujúcu vysokú pevnosť s nízkou hmotnosťou.