Kód: FTCBK FTCOR FTCBU FTCAQ FTCGN FTCRD Zvoľte variant | Značka: ESI Grips

Gripy ESI FIT CR

Neohodnotené
€28,90
V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. V prípade záujmu o tento tovar kontaktujte svojho predajcu. Zvoľte variant
Variant:
Úplne nové gripy ESI Fit CR sú vytvorené pre čo najprirodzenejší úchop riadidiel, jedná sa o kombináciu gripov Racers Edge a Chunky. Nový tvar gripov vyrovnáva tlak rúk na riadidlá a vďaka nim zvyšuje kontrolu nad bicyklom.
Kategória: Gripy
Rok: 2024
Hmotnosť g: 55

Zcela nové gripy ESI Fit CR jsou vytvořeny pro co nejpřirozenější úchop řídítek, jedná se o kombinaci gripů Racers Edge a Chunky. Nový tvar gripů vyrovnává tlak rukou na řídítka a díky nim zvyšuje kontrolu nad kolem.

 

ESIgrips Fit CR jsou vyvinuty s týmem profesionálních jezdců.

100% silikonové gripy - Nejlépe absorbující gripy na trhu! Značka ESIgrips je přesvědčena, že logo má být umístěno na řídítkách nebo na bocích plášťů, nikoliv na gripech. ESIgrips vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí. Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.

 

Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.

Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.

Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.

Snadná údržba

.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

ESI_pdf_logo sk